A.K. servis Praha
kanalizace-instalateri.cz
Nonstop havarijní servis voda, topení, plyn, čištění kanalizace a odpadů. Práce po celých 24 hodin, včetně víkendů a svátků.

Ainom
ainon.cz
Instalace vnitřních rozvodů odpadů a vody, etážového, ústředního nebo podlahového vytápění. Montáže plynovodů a renovace, rekonstrukce koupelen a bytových jader.

Aldeos
aldeos.cz
dodávku a montáž vodoinstalace, topení nebo plynoinstalace, rekonstrukce stoupaček a bytových jader, kotelen a výměníkových stanic. Projekční a poradenská činnost.

APinstalace
apinstalace.cz
Topenářství, vodoinstalatérství a klempířství, prodej instalačního a topenářského materiálu s rozvozem do 50 km zdarma.

AQUA servis
cisteni-kanalizace.cz
Havarijní servis - čištění kanalizace, čištění odpadů, rekonstrukce, instalatérské a topenářské práce v Praze a středních Čechách. Pracujeme 24 hodin denně o víkendech i svátcích.

BCB Plzeň
bcb-plzen.eu
Prodejní a servisní centrum tepelné techniky, certifikované servisní místo Junkers, prodej, montáž, uvedení do provozu a servis plynových kotlů a ohřívačů vody Junkers, Ferroli, Immergas. A.O.Smith, Ligas, John Wood, Thermor, Boschetti, Electrolux, Stiebel Eltron, Dakon, Protherm.

bcb-plzen.eu
bcb-plzen.eu/bcb/index1.html
Ohřívače vody pro domovní využití i průmyslové aplikace.

Duchek
duchek.kvalitne.cz
Montáž nových rozvodů vody a opadu nebo topení, plynu a kotlů. Výměna baterií a další drobné práce.

Instalatér
instalater.cz
Inzertní server nabízejcí firmy zabývající se instalatéřinou, rekonstrukcí koupelny a prodejem materiálu.

Instalatéř Šustr
members.chello.cz/instalater/topenar
Instalaterské a topenařské prace, rekonstrukce bytů, rodinnych domků, činžovních domů

Instalatérství Hruška
instaprace.cz
Provádí rozvody vody a odpadů, topení, ruční čištění odpadů a strojní čištění kanalizace, drobné stavební práce a opravy či rekonstrukce stoupaček.

M-SOLAR.TOP
msolartop.cz
Montujeme a prodáváme i na splátky solární kolektory, akumulační nádrže, solární ohřívače, solární systémy, kotle, krbová kamna, radiátory, čerpadla. Rekonstruujeme bytová jádra, koupelny, provádíme vodoinstalaci, topení, plyn. Nábytek, obklady, WC.

Nerad Jan
neradjan.cz
Rekonstrukce, instalace rozvodu vody a kanalizace, montáž a výměna vodoměrů dle osvědčení č. 0982 - 10/96, strojní čištění a frézování domovní kanalizace.

Novák Josef
voda-a-topeni.cz
Instalatérské, topenářské a zámečnické práce. Zakládání spodní ležaté kanalizace, montáž rozvodů vody, kanalizace a topení. Instalace a výměna termostatických kohoutů na topení.

Pavel Trnka - INTOP
intopdecin.com
Instalace topení, voda, plyn, elektro. Výměny stoupaček, rekonstrukce koupelen, revize plynu včetně oprav, montáže kotlů a topných těles, montáže termoventilů včetně osazení digitálních měřidel.

PORTEO servis, s.r.o.
porteo.cz
Montáž, servis, regulace, plynové a LTO kotle - rekonstrukce kotelen, správa a provozování - tepelná zařízení, podlahové topení, tepelná čerpadla a solární systémy - Junkers, Ligas, De Dietrich, Rehau.

Roubíček Princ
roubicek-princ.cz
instalatérské a topenářské práce, zauhlovací mosty a rozmrazovacích tunely, výměna termostaických ventilů, instalace měřidel, montáže zkratů.

Vrňata Antonín
vodo.vrnata.sweb.cz
Rekonstrukce vodovodních rozvodů, výměna stoupaček v bytech i větších prostorech a drobné práce.