Lajme


Agjencia e Lajmeve NOA
noa.al
Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni dhe pjesa tjetër e botës

Albeu.com
albeu.com
Portali Mbarekombetar Shqiptar , lajmet e fundit, sport, internet, galeri, video, muzike dhe argetim pakufi.

BalkanWeb
balkanweb.com
Informacione në gjuhen shqipe nga rajonet e Ballkanit ku jetojnë shqiptare.

BBC në Shqip
bbc.co.uk/albanian/arkiv
Lajmet e fundit nga BBC. Mund edhe të dëgjoni buletinin e lajmeve me RealAudio.

Comeze, Lajme ne gjuhen shqipe
comeze.net
Lajme ngaq te gjitha trojet shqiptare. portali yne sjell lajmet e fresketa gjate 24 oreve te dites. Lajmet e fundit nga politika, sporti, diaspora, ekonomia, kultura etj.

Info Arkiva - Arkiva Mediatike e Lajmeve
arkivalajmeve.com
Infoarkiva është një projekt i mirëfilltë informatik. Sistemi ka si qëllim grumbullimin e informacionit mediatik shqiptar, përpunimin e tij bazuar mbi teknika auto-inteligjente dhe më tej prezantimin tek të gjithë përdoruesit.

Kosova Info
kosova-info.com
Lajmet e fundit nga Kosova rajoni dhe bota . Lajme , showbiz , teknologji, vip , mode , argetim , thashetheme etj mund ti gjeni ne portalin informativ Kosova Info

Kosova Sot
kosova-sot.info
Ueb-faqja zyrtare e se perditshmes informative te pavarur Kosova Sot.

Kuzhina Shqiptare
kuzhinashqiptare.com
Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta të veçanta nga mbarë bota.

Lajm-Shqip | Lajme, Lajmet e fundit, Shqip, Hulumtime, Dossier, Sport, Showbiz, Lifestyle, Video, Fo
lajm-shqip.com
Lajm shqip, lajmi i fundit, lajme shqip, lajmifundit, lajmet e fundit minute pas minute, top channel, balkanweb, 24 ore lajme, ikub, njoftime.com, pune, sporti shqiptar, kerkoj pune

Lajme
lajme.gen.al
lajme.gen.al : Vizitoni këtë site, për lajmet e reja në çdo moment. Shtyp

Lajme Shqip
lajmeshqip.com
Lajme Shqip - Lajmeshqip.com

Lajme Sportive
lajmesport.com
LajmeSport.com eshte nje faqje e cila i dedikohet totalisht botes se sportit. Artikuj te ndryshem duke filluar nga futbolli,basketbolli, formula 1, tenisi e deri tek analiza futbollistike

Lajme.Net
lajme.net
Lajmet me të fundit në Shqipëri dhe Ballkan si edhe lajmet me Video nga televizionet kryesore Shqiptare. Rifreskimi behet çdo 10 minuta.

Lajmet e Fundit
lajmi.net
Webfaqe lajmesh, e përkushtuar për profesionalizëm, pavarësi dhe besueshmëri. Misioni i lajmi.net është të ofrojë informim profesional, të paanshëm dhe të shpejtë.

Lajmet e fundit
lajme.al
Agjensi lajmesh online në shqip.

Lajmet shqip - lajmet e fundit nga Shqiperia dhe bota ne shqip
lajmetshqip.com
Lajmet shqip eshte nje faqe me informacione nga me te ndryshmet. Na ndiqni dhe do te merrni informacionet e ores se fundit.

Panorama ONLINE
panorama.com.al
Gazeta Panorama ne Versionin online

Portali kryesor i Informacionit per Shqiptaret
ikub.al
Informacione te shumellojshme si lajme, njoftime, prona ne shitje, oferta punesimi, makina ne shitje, oferta turistike, lajme sportive, biznese, informacione financiare, ligjet, numrat e telefonit si dhe nje pafundesi informacioni ne kohe reale.

Qysh Me
qysh.me
Qysh Me is an educational news site in Albanian language.

Shqiptarja.com - Origjina e lajmit
shqiptarja.com
Eshtë website më i ri me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe profesionale ju do të gjeni lajme të pavarura nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur të rajonit.

TRT Shqip
trt.net.tr/shqip
TRT’s official Albanian website giving you international, regional, local and breaking news in all areas including culture, science, etc...

Tv Shqip Live
tvshqiplive.com
Shikoni Tv Shqip Live ne super kualitet te larte. Te gjitha kanalet ne Tv Shqip Live jane free vetem hapni kanalin dhe shikoni Tv Shqip Live free.

Vetem Lajme
vetemlajme.com
Faqe web e cila rinovohet rregullisht cdo dite me lajmet me te reja te publikuara nga gazeta te ndryshme Shqiptare. Permbledhje dhe klasifikim i rregullt.

Zëri i Amerikës
zeriamerikes.com
Lajmet më të fundit nga Zeri i Amerikes.